Był poszukiwany i posiadał narkotyki - Aktualości - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Aktualości

Był poszukiwany i posiadał narkotyki

Darłowscy kryminalni uzyskali informację, że poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Koszalinie 33 letni mężczyzna przebywa na terenie Darłowa w wynajmowanym mieszkaniu. W trakcie zatrzymania mężczyzny śledczy znaleźli w wynajmowanym przez niego mieszkaniu 73 gramy amfetaminy. Mężczyzna wczoraj usłyszał prokuratorskie zarzuty udzielania oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto został doprowadzony do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Darłowscy policjanci po uzyskaniu informacji, o miejscu przebywania 33 latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, udali się do niego. W wynajmowanym mieszkaniu policjanci znaleźli nie tylko poszukiwanego ale również 73 gramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj prokurator postawił mu zarzuty udzielania oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W związku z tym, że mężczyzna był poszukiwany przez Sad Rejonowy w Koszalinie celem odbycia kary roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności został on doprowadzony i osadzony w areszcie śledczym. Teraz na wyrok Sądu za udzielanie i posiadanie znacznej ilości narkotyków poczeka w zakładzie karnym.