Podwójne pożegnanie z mundurem - Aktualości - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Aktualości

Podwójne pożegnanie z mundurem

W dniu 06 kwietnia 2018 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji, w Sławnie, po odpowiednio 24 i 22 latach służby, uroczyście z mundurem pożegnali się odchodzący na emeryturę Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego – asp.szt. Łukasz Ochędalski oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego- asp. szt. Piotr Trojnar .

asp.szt. Łukasz Ochędalski swoją służbę rozpoczął 16 maja 1994 roku, w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa Śródmieście. 1 listopada 1997 r został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji w Słupsku, gdzie pełnił służbę do 01 stycznia 2007 r. Następnie przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Sławnie gdzie od 01 lipca 2011 r. pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji i RD w KPP w Sławnie.

asp.szt. Piotr Trojnar swoją służbę rozpoczął 05 września 1996 r w Komendzie Stołecznej Policji. Następnie z dniem 01 czerwca 1998 r przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. 30 marca 2011 r zostały powierzone mu obowiązki zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji i RD KPP w Sławnie, które pełnił do dnia dzisiejszego.

Swoją służbę realizowali zawsze rzetelnie, wkładając mnóstwo energii i umiejętności w wypełnianie obowiązków. Wspierali radą i pomocą. Zdobytą wiedzą , umiejętnościami i doświadczeniem dzielili się z młodszymi funkcjonariuszami, którzy zawsze mogli liczyć na ich wsparcie.

Uroczyste podziękowania dla policjantów odchodzących na zasłużoną emeryturę to dowód uznania i szacunku dla tych, którzy w naszych szeregach przepracowali wiele lat. To dowód wdzięczności za ich służbę, ofiarność i zaangażowanie w codziennej pracy.

Jeszcze raz odchodzącym Naczelnikom życzymy dużo zdrowia, pomyślności i powodzenia w realizacji planów osobistych, szczególnie tych, które do tej pory w nawale zajęć służbowych czekały na spełnienie.