Pożegnanie z mundurem - Aktualości - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Aktualości

Pożegnanie z mundurem

Komendant Powiatowy Policji w Sławnie wraz z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sławnie pożegnali i podziękowali za służbę asp. szt. Mariuszowi Oreńczakowi z Komisariatu Policji w Darłowie, który dzięki swojej wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu był przykładem dla wielu młodszych funkcjonariuszy. Mariusz Oreńczak odszedł na emeryturę po 28 latach służby w Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Sławnie mł. insp. Grzegorz Śrek wraz z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Adamem Załuskim oraz kierownictwem Komisariatu Policji w Darłowie podziękowali odchodzącemu na emeryturę asp. szt. Mariuszowi Oreńczakowi za długoletnią służbę i wkład w poprawę bezpieczeństwa naszego powiatu.

asp. szt. Mariusz Oreńczak rozpoczął służbę w Policji w 01.09. 1990 r. jako policjant ogniwa patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Darłowie. Dwa lata później, został przeniesiony do dalszego pełnienia służby jako dzielnicowy. Po 7 latach 15 lutego 1999 r został przeniesiony do Sekcji Kryminalno-Dochodzeniowe gdzie pełnił służbę do chwili obecnej.

Odchodzący na emeryturę funkcjonariusz swoją służbę realizowali zawsze rzetelnie, wkładając mnóstwo energii i umiejętności w wypełnianie obowiązków. Wspierał radą i pomocą młodszych funkcjonariuszy. Komendanci złożyli gratulacje i podziękowania za długoletnią służbę życząc jednocześnie zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.