Areszt za pobicie - Aktualości - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Aktualości

Areszt za pobicie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie w miniony poniedziałek zatrzymali dwoje młodych mieszkańców naszego powiatu, którzy w niedzielę w nocy pobili 49 letnią mieszkankę Sławna. We wtorek sąd zadecydował o zastosowaniu wobec jednego ze sprawców środka zapobiegawczego w postaci tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

16 września 2018 r. w godzinach nocnych dwoje młodych ludzi zaczepiło idącą jedną z ulic Sławna 49 letnią kobietę. Po wymianie zdań dwoje młodych ludzi zaczęło kopać i bić po całym ciele kobietę. O całym zdarzeniu pokrzywdzona powiadomiła Policję.

W trakcie wykonanych czynności policjanci ustalili sprawców pobicia. Okazali się nimi być 27 latek, oraz 21 latka. Obydwoje są mieszkańcami powiatu sławieńskiego. Kilka godzin później obydwoje zostali zatrzymani przez policję i doprowadzeni na komendę. 21 latka po przesłuchaniu i przedstawieniu jej zarzutów została zwolniona do miejsca zamieszkania, natomiast 27 latek noc spędził w policyjnym areszcie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy trafił do prokuratury, która wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 18 września br. 27 latek trafił przed oblicze Sądu, który zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.