Policyjny dozór za znęcanie się nad partnerką - Aktualości - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Aktualości

Policyjny dozór za znęcanie się nad partnerką

W miniony czwartek na policję zgłosiła się 32 latka z naszego powiatu, która postanowiła przerwać swoją wieloletnią gehennę. Kobieta zeznała, że jej partner od wielu lat znęca się nad nią psychicznie oraz fizycznie. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec 45 latka dozoru policyjnego, zakazu zbliżania oraz kontaktowania ze swoją partnerką.

W ubiegły czwartek do Komendy Powiatowej Policji w Sławnie po kolejnej domowej awanturze zgłosiła się 32 latka z naszego powiatu. Kobieta mając dosyć wieloletniego znęcania się nad nią przez swojego konkubenta postanowiła o wszystkim opowiedzieć policji. Jak ustalili funkcjonariusze jej partner znęcał się nad nią od 2011 r.

Po przyjęciu zawiadomienia policjanci ze sławieńskiej komendy udali się do miejsca zamieszkania kobiety i zatrzymali 45 letniego mężczyznę oraz osadzili go w policyjnym areszcie.

Dzień później 45 latek został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem oraz otrzymał zakaz zbliżania się i kontaktowania ze swoją konkubiną.

Za znęcanie się psychiczne lub fizyczne nad osobą najbliższą grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.