Rewir Dzielnicowych w Sławnie - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Rewir Dzielnicowych w Sławnie

Rewir Dzielnicowych w Sławnie

Kierownik Rewiru mł. asp. Iwona Ordak

tel. 059 810 0512, kom. 511 860 690


Rejon I

ul. Aleja Zachodnia / od ul. Chopina do ul. Jagiełły/,ul. Armii Krajowej /od Morskiej do Chopina/, Dębowa Chopina, Chrobrego, Działkowa, Gdańska, Jagiełły, Kosynierów, Kwiatowa, Lasek Komunalny, Leśna, Morska,Morelowa, Kochanowskiego 3-go Maja, Mieszka I-go, Ogrodowa, Polna, I-go Pułku Ułanów, Rolna, Racibora, Reja, Sempołowskiej, Sadowa, Słoneczna, Traugutta, Plac Traugutta, Witosa.

 

obsługuje st. sierż. Małgorzata Hanc

tel. 059 810 05 23 kom. 571 323 901

email: dzielnicowy.slawno1@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 1 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 1 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczego ,,OdiDO” na ul. Racibora w Sławnie. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone dla użyteczności publicznej. Wykroczenia, których dopuszczają się te osoby występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon II

ul. Aleja Zachodnia /od ul. Chopina do Wojska Polskiego/, Armii Krajowej, Basztowa , Broniewskiego /od ul. Skłodowskiej, do Powstańców Warszawskich/, Chełmońskiego, Dworcowa, Emilii Plater, Filtrowa, Fredry, Gombrowicza, Harcerska, Koszalińska, Kolejowa, Kopernika, Kossaka, Krasickiego, Lipowa, 11-go Listopada, Łączna, Matejki, Mickiewicza,Miłosza, Mireckiego, Mikołaja, Nałkowskiej, Okrzei, Plac Wolności, Podgrodzie, Powstańców Warszawskich za wyjątkiem budynków nr 1,3 Sienkiewicza, Szarych Szeregów, Wojska Polskiego, Zielona.

 

obsługuje mł. asp. Kacper Szarkiewicz

tel. 059 810 05 22 kom. 571 323 903

email: dzielnicowy.slawno2@sc.policja.gov.pl

 

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 2 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 oraz na podstawie danych z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa ustalono, że głównym problemem w rejonie nr 2 jest nieprawidłowe parkowanie pojazdów na ul. Lipowej poprzez parkowanie na chodniku, pasie zieleni, w miejscach utrudniających przejazd lub wyjazd z posesji. Wykroczenia, których dopuszczają się kierujący pojazdami występują najczęściej w porze rannej i popołudniowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon III

ul. Basztowa /od Skłodowskiej, do Jedności Narodowej/ Cieszkowskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Gierymskiego, Grottgera, Gruntowa, Grunwaldzka, Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Kąpielowa, Kisielewskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Ojca Talarka, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, 8-go Marca, Mielczarskiego, Moniuszki, Norwida, Orzeszkowej , Plac Sportowy, Plac K.K. Wyszyńskiego, Pocztowa, Polanowska, Prusa, Powstańców Warszawskich nr 1 i 3, Rapackiego, Park POW, Rejtana, Reymonta, Skłodowskiej, Słowackiego, Staszica, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego.

 

obsługuje st. sierż. Aleksandra Zielińska

tel. 059 810 05 22 kom. 571 323 904

email: dzielnicowy.slawno3@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 3 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.


W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 3 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol na Placu Sportowym w rejonie budynków po Gimnazjum Miejskim. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone dla użyteczności publicznej. Gromadzące się osoby są to najczęściej osoby młode. Wykroczenia e najczęściej występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Omawiane miejsce znajduje się na obrzeżach miasta co sprzyja grupowaniu się młodzieży. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon IV

miejscowości - Bobrowiczki, Bobrowice, Brzeście, Boleszewo, Gwiazdowo, Gwizdówko, Chomiec, Janiewice, Kwasowo, Łętowo, Rzyszczewo,Rzyszczewko, Pomiłowo, Smardzewo, Żukowo

obsługuje sierż. szt. Rafał Małecki

tel. 059 810 05 27 kom 571 323 902

email: dzielnicowy.slawno4@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 4 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak sprawowania właściwego nadzoru nad psami oraz zwierzętami domowymi przez ich właścicieli oraz akty wandalizmu grup młodzieży w miejscowości Janiewice. Zwierzęta przemieszczają się po terenie miejscowości bez jakiegokolwiek nadzoru, powodując zagrożenia w ruchu drogowym oraz niepokojąc mieszkańców. Omawiane zachowanie wynika głównie z nieznajomości przepisów regulujących trzymanie zwierząt jak również ogólne przyzwyczajenie do puszczania zwierząt domowych ,,luzem”. Grupy młodzieży przebywające w godzinach wieczorowo- nocnych na terenie miejscowości dopuszczają się aktów wandalizmu. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon V

miejscowości - Borzyszkowo- Kolonia, Grzybno, Noskowo, Pątnowo, Przemysławiec, Radosław, Sławsko, Stary Kraków, Tokary, Tychowo, Warginie, Warszkowo, Warszkówko, Wrześnica, Żabno

obsługuje mł. asp. Krzysztof Ciesielski

tel. 059 810 0527 kom. 571 323 905

email: dzielnicowy.slawno5@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 5 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań, rozmów z mieszkańcami oraz sołtysami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że jednym z najczęściej występującym problemem jest niezachowanie zwykłych i nakazowych środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt domowych, przede wszystkim psów na terenie miejscowości Tychowo i Sławsko. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon VI

miejscowości - Bartolino, Borkowo, Darskowo, Gorzyca, Grabowo, Kawno, Krzekoszewo, Kusice, Kusiczki, Kukułczyn, Laski, Lejkowo, Lejkówko, Niemica, Pękanino, Pięćmiechowo, Przystawy, Sulechowo, Sulechówko, Witosław, Uniedrożyn

obsługuje st. sierż. Konrad Grodzki

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Malechowie w każdy poniedziałek od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 059 810 05 75 kom. 571 323 907

email: dzielnicowy.slawno6@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 6 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest niezachowanie zwykłych lub nakazowych środków ostrożności przy trzymaniu psów w miejscowości Laski. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon VII

miejscowości - Białęciniec, Białęcino, Drzeńsko, Darskowo, Karw, Karwice, Karwiczki, Kosierzewo, Malechowo, Malechówko, Miłomyśl, Nowy Żytnik, Ostrowiec, Paproty, Paprotki, Podgórki, Sęczkowo, Święcianowo, Uniesław, Wodzisław, Zalesie, Zielenica, Żegocino

 

obsługuje st. sierż. Konrad Grodzki

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Malechowie w każdy poniedziałek od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 059 810 05 95 tel. 571 323 907

email: dzielnicowy.slawno7@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 7 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 7 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób w obrębie boiska wiejskiego pojazdami mechanicznymi typu ,, quad” ,, cros”, które niszczą zieleń znajdującą się na obiekcie. Osoby te zakłócają ład i porządek publiczny oraz ich zachowanie demoralizuje młodzież. Omawiane miejsce znajduje się przy skręcie z miejscowości Ostrowiec do Białęcina. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon VIII

miejscowości - Marszewo, Złakowo, Górsko, Królewo, Królewko, Korlino, Łącko, Jezierzany, Jarosławiec, Rusinowo, Naćmierz, Bylica, Wszędzień, Karsino, Dzierżęcin, Kanin

 

obsługuje mł. asp. Paweł Stokarski

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Postominie w każdą środę od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 059 810 0578 tel. 571 323 906

email: dzielnicowy.slawno8@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 8 na okres od 01.08.2019 r. do 31.01.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 8 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczo- monopolowego ABC w miejscowości Naćmierz. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz ich zachowanie demoralizuje młodzież. Wykroczenia występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. Omawiane miejsce znajduje się w centrum miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon IX

miejscowości - Postomino, Wykroty, Pieńkowo, Pieńkówko, Chudaczewo, Chudaczewko, Ronino, Masłowice, Kłośnik, Tyń, Pieszcz, Pałowo, Pałówko, Staniewice, Nosalin, Wilkowice, Mazów

 

obsługuje mł. asp. Paweł Stokarski

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Postominie w każdą środę od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 059 810 0578 kom. 667 094 017

email: dzielnicowy.slawno9@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 9 na okres od 01.08.2019 r. do 31.07.2020 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 9 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczo- monopolowego ,, ABC” w miejscowości Staniewice. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użyteczności publicznej oraz ich zachowanie demoralizuje lokalną młodzież. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Omawiane miejsce znajduje się w centrum miejscowości przy drodze powiatowej W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Uwaga!
Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.