Rewir Dzielnicowych w Sławnie - Komenda Powiatowa Policji w Sławnie

Rewir Dzielnicowych w Sławnie

Rewir Dzielnicowych w Sławnie

Kierownik Rewiru mł. asp. Iwona Ordak

tel. 477 843 521, kom. 511 860 690


Rejon I

ul. Aleja Zachodnia / od ul. Chopina do ul. Jagiełły/,ul. Armii Krajowej /od Morskiej do Chopina/, Dębowa Chopina, Chrobrego, Działkowa, Gdańska, Jagiełły, Kosynierów, Kwiatowa, Lasek Komunalny, Leśna, Morska,Morelowa, Kochanowskiego 3-go Maja, Mieszka I-go, Ogrodowa, Polna, I-go Pułku Ułanów, Rolna, Racibora, Reja, Sempołowskiej, Sadowa, Słoneczna, Traugutta, Plac Traugutta, Witosa.

 

obsługuje st. sierż. Małgorzata Hanc

tel. 477 843 523 kom. 571 323 901

email: dzielnicowy.slawno1@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 1 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego na 1 ustalono, iż najczęściej występującym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu GAMA mieszczącego się w Sławnie przy ul. Gdańskiej. Osoby spożywają alkohol najczęściej z tyłu w/w sklepu, następnie będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne, a także dopuszczają się nieobyczajnych wybryków załatwiając swoje potrzeby fizjologiczne w miejscach przeznaczonych dla użyteczności publicznej.


Rejon II

ul. Aleja Zachodnia /od ul. Chopina do Wojska Polskiego/, Armii Krajowej, Basztowa , Broniewskiego /od ul. Skłodowskiej, do Powstańców Warszawskich/, Chełmońskiego, Dworcowa, Emilii Plater, Filtrowa, Fredry, Gombrowicza, Harcerska, Koszalińska, Kolejowa, Kopernika, Kossaka, Krasickiego, Lipowa, 11-go Listopada, Łączna, Matejki, Mickiewicza,Miłosza, Mireckiego, Mikołaja, Nałkowskiej, Okrzei, Plac Wolności, Podgrodzie, Powstańców Warszawskich za wyjątkiem budynków nr 1,3 Sienkiewicza, Szarych Szeregów, Wojska Polskiego, Zielona.

 

obsługuje mł. asp. Kacper Szarkiewicz

tel. 477 843 522 kom. 571 323 903

email: dzielnicowy.slawno2@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 2 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z pracownikami Spółdzielni Mieszkaniowej ,, Wybrzeże” oraz wspólnot mieszkaniowych a także rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol przy sklepie spożywczym na ul. Okrzei w Sławnie oraz na skwerze przy fontannie na ul. Armii Krajowej w Sławnie.


Rejon III

ul. Basztowa /od Skłodowskiej, do Jedności Narodowej/ Cieszkowskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Gierymskiego, Grottgera, Gruntowa, Grunwaldzka, Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Kąpielowa, Kisielewskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Ojca Talarka, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, 8-go Marca, Mielczarskiego, Moniuszki, Norwida, Orzeszkowej , Plac Sportowy, Plac K.K. Wyszyńskiego, Pocztowa, Polanowska, Prusa, Powstańców Warszawskich nr 1 i 3, Rapackiego, Park POW, Rejtana, Reymonta, Skłodowskiej, Słowackiego, Staszica, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego.

 

obsługuje st. sierż. Aleksandra Zielińska

tel. 477 843 522 kom. 571 323 904

email: dzielnicowy.slawno3@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 3 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 3 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak sprawowania właściwego nadzoru nad psami oraz zwierzętami domowymi przez ich właścicieli w rejonie parku POW i Placu Sportowego w Sławnie. Zwierzęta przemieszczają się po terenie parku bez jakiegokolwiek nadzoru niepokojąc mieszkańców.


Rejon IV

miejscowości - Bobrowiczki, Bobrowice, Brzeście, Boleszewo, Gwiazdowo, Gwizdówko, Chomiec, Janiewice, Kwasowo, Łętowo, Rzyszczewo,Rzyszczewko, Pomiłowo, Smardzewo, Żukowo

obsługuje sierż. szt. Rafał Małecki

tel. 477 843 527 kom 571 323 902

email: dzielnicowy.slawno4@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 4 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak sprawowania właściwego nadzoru nad psami oraz zwierzętami domowymi przez ich właścicieli w miejscowości Bobrowiczki i Bobrowice. Zwierzęta przemieszczają się po terenie miejscowości bez jakiegokolwiek nadzoru powodując zagrożenia w ruchu drogowym oraz niepokojąc mieszkańców.


Rejon V

miejscowości - Borzyszkowo- Kolonia, Grzybno, Noskowo, Pątnowo, Przemysławiec, Radosław, Sławsko, Stary Kraków, Tokary, Tychowo, Warginie, Warszkowo, Warszkówko, Wrześnica, Żabno

obsługuje mł. asp. Krzysztof Ciesielski

tel. 477 843 527 kom. 571 323 905

email: dzielnicowy.slawno5@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 5 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że jednym z najczęściej występujących problemów w rejonie jest spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, głównie w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Noskowo.


Rejon VI

miejscowości - Bartolino, Borkowo, Darskowo, Gorzyca, Grabowo, Kawno, Krzekoszewo, Kusice, Kusiczki, Kukułczyn, Laski, Lejkowo, Lejkówko, Niemica, Pękanino, Pięćmiechowo, Przystawy, Sulechowo, Sulechówko, Witosław, Uniedrożyn

obsługuje st. sierż. Konrad Grodzki

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Malechowie w każdy poniedziałek od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 477 843 574 kom. 571 323 908

email: dzielnicowy.slawno6@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 6 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami oraz zgłoszeniami w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa ustalono, że głównym problemem w rejonie służbowym nr 6 są osoby spożywające alkohol w rejonie sklepu w miejscowości Sulechówko.


Rejon VII

miejscowości - Białęciniec, Białęcino, Drzeńsko, Darskowo, Karw, Karwice, Karwiczki, Kosierzewo, Malechowo, Malechówko, Miłomyśl, Nowy Żytnik, Ostrowiec, Paproty, Paprotki, Podgórki, Sęczkowo, Święcianowo, Uniesław, Wodzisław, Zalesie, Zielenica, Żegocino

 

obsługuje st. sierż. Konrad Grodzki

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Malechowie w każdy poniedziałek od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 477 843 574 tel. 571 323 908

email: dzielnicowy.slawno7@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 7 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami oraz zgłoszeniami w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa ustalono, że głównym problemem w rejonie służbowym nr 7 jest niszczenie terenów placu zabaw i wiat w miejscowości Malechówko.


Rejon VIII

miejscowości - Marszewo, Złakowo, Górsko, Królewo, Królewko, Korlino, Łącko, Jezierzany, Jarosławiec, Rusinowo, Naćmierz, Bylica, Wszędzień, Karsino, Dzierżęcin, Kanin

 

obsługuje mł. asp. Paweł Stokarski

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Postominie w każdą środę od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 477 843 576 tel. 571 323 906

email: dzielnicowy.slawno8@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 8 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi, rozmów z mieszkańcami podległego rejonu nr 8 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu ABC w miejscowości Marszewo. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i i porządek, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użyteczności publicznej oraz ich zachowanie demoralizuje lokalną młodzież.


Rejon IX

miejscowości - Postomino, Wykroty, Pieńkowo, Pieńkówko, Chudaczewo, Chudaczewko, Ronino, Masłowice, Kłośnik, Tyń, Pieszcz, Pałowo, Pałówko, Staniewice, Nosalin, Wilkowice, Mazów

 

obsługuje sierż. Kamila Pietrzak

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Postominie w każdą środę od 10.00-14.00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 477 843 576 kom. 667 094 017

email: dzielnicowy.slawno9@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 9 na okres od 1 sierpnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi, rozmów z mieszkańcami podległego rejonu nr 8 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu Lewiatan w miejscowości Staniewice. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i i porządek, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przeznaczone do użyteczności publicznej oraz ich zachowanie demoralizuje lokalną młodzież.


Uwaga!
Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.