Aktualności

Policyjne działania „ Trzeźwość”

Data publikacji 09.01.2023

Alkohol jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach. Każdy kto zdecyduje się wsiąść za kierownicę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających może być potencjalnym sprawcą wypadku. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, na terenie Sławna będą dziś prowadzone działania pod nazwą „Trzeźwość”.

Sławieńscy policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzą dziś działania pod nazwą „Trzeźwość”.

Celem akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. W wyznaczonych punktach policjanci sprawdzać będą trzeźwość kierowców. Prowadzone działania polegać będą na eliminowaniu z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, czyli nietrzeźwych kierowców. Policyjna akcja rozpocznie się o godz. 07:30.

Apelujemy, do wszystkich, którzy widząc, że nietrzeźwy chce kierować, by nie pozwolili mu na to! Uniemożliwiając jazdę „pijanemu” kierowcy chronimy przed nieszczęściem nie tylko jego, ale i tych, których może spotkać na swojej drodze

st. asp. Kinga Warczak

 

Powrót na górę strony