Aktualności

Przedszkolaki z wizytą w darłowskim komisariacie

Data publikacji 16.04.2024

Maluchy z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek” wraz z opiekunami odwiedziły policjantów z Komisariatu Policji w Darłowie. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali maluchom jak wygląda ich codzienna służba i jaki sprzęt jest wykorzystywany w codziennej pracy.

Wizyta przedszkolaków to jeden z elementów działań informacyjno - edukacyjnych przeprowadzanych przez policjantów zajmujących się szeroko pojętą profilaktyką. Tym razem policjantów z Komisariatu Policji w Darłowie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”. W takcie spotkania maluchy miały okazję zapoznania się z miejscem pracy policjantów. Atrakcji nie brakowało.

Podczas odwiedzin policjanci pokazali swoim gościom sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie, a także oprowadzili najmłodszych po komisariacie. W trakcie zwiedzania, funkcjonariusze opowiadali, czym zajmują się na co dzień policjanci poszczególnych pionów i jak wygląda ich codzienna służba.

Ta niecodzienna wizyta sprawiła dzieciom dużo radości, a roześmiane twarze dzieci są dla nas dowodem, że była to dla nich niezapomniana wizyta
 
asp. szt. Kinga Warczak

Powrót na górę strony