Rewir Dzielnicowych w Sławnie

Rewir Dzielnicowych w Sławnie

Kierownik Rewiru mł. asp. Konrad Grodzki

tel. 47 78 43 522, kom. 511 860 697


Rejon I

ul. Aleja Zachodnia / od ul. Chopina do ul. Jagiełły/,ul. Armii Krajowej /od Morskiej do Chopina/, Dębowa Chopina, Chrobrego, Działkowa, Gdańska, Jagiełły, Kosynierów, Kwiatowa, Lasek Komunalny, Leśna, Morska, Morelowa, Kochanowskiego 3-go Maja, Mieszka I-go, Ogrodowa, Polna, I-go Pułku Ułanów, Rolna, Racibora, Reja, Sempołowskiej, Sadowa, Słoneczna, Traugutta, Plac Traugutta, Witosa.

 

obsługuje asp. Iwona Ordak

tel. 47 78 43 537 kom. 511 860 690

email: dzielnicowy.slawno1@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 1 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W trakcie służby obchodowej stwierdzono, że głównym problem w rejonie I KPP Sławno są pozostawione śmieci w obrębie wiaty śmietnikowej w Sławnie przy ul. Witosa w rejonie budynku 12. Ogrom śmieci w większości części samochodowych negatywnie wpływają na pozytywny wizerunek miasta. Związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy wizerunku miasta, estetyki oraz przywrócenia ładu i porządku publicznego.

 


Rejon II

ul. Aleja Zachodnia /od ul. Chopina do Wojska Polskiego/, Armii Krajowej, Basztowa , Broniewskiego /od ul. Skłodowskiej, do Powstańców Warszawskich/, Chełmońskiego, Dworcowa, Emilii Plater, Filtrowa, Fredry, Gombrowicza, Harcerska, Koszalińska, Kolejowa, Kopernika, Kossaka, Krasickiego, Lipowa, 11-go Listopada, Łączna, Matejki, Mickiewicza,Miłosza, Mireckiego, Mikołaja, Nałkowskiej, Okrzei, Plac Wolności, Podgrodzie, Powstańców Warszawskich za wyjątkiem budynków nr 1,3 Sienkiewicza, Szarych Szeregów, Wojska Polskiego, Zielona.

 

obsługuje asp. Paulina Paszkiewicz

tel. 47 78 43 537 kom. 571 323 903

email: dzielnicowy.slawno2@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 2 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem jest nieprawidłowe parkowanie pojazdów na ul. Okrzei poprzez parkowanie pojazdów na chodniku i pasie zieleni w miejscu utrudniającym przejazd. Wykroczenia, których dopuszczają się kierujący pojazdami występują najczęściej w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. Związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon III

ul. Basztowa /od Skłodowskiej, do Jedności Narodowej/ Cieszkowskiego, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Dąbrowskiej, Gierymskiego, Grottgera, Gruntowa, Grunwaldzka, Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Kąpielowa, Kisielewskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Ojca Talarka, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, 8-go Marca, Mielczarskiego, Moniuszki, Norwida, Orzeszkowej , Plac Sportowy, Plac K.K. Wyszyńskiego, Pocztowa, Polanowska, Prusa, Powstańców Warszawskich nr 1 i 3, Rapackiego, Park POW, Rejtana, Reymonta, Skłodowskiej, Słowackiego, Staszica, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego.

 

obsługuje mł. asp. Agnieszka Cukrowska

tel. 477 843 531 kom. 571 323 904

email: dzielnicowy.slawno3@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 3 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W trakcie służby obchodowej stwierdzono ,że głównym problemem w rejonie III KPP Sławno jest pozostawianie pustych butelek po alkoholu o pojemności głownie 200-250 ml na terenie zieleni w pobliżu garaży przy ul. Mielczarskiego w Sławnie i nieopodal Kościoła pw Wniebowzięcia NMP . W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu poprawy wizerunku miasta , estetyki oraz przywróceniu ładu i porządku publicznego . Zwłaszcza w chwili obecnej kiedy trawa jeszcze nie wzrosła, a pozostałości śniegu topnieją, a widok niechlubnie komponuje się na otaczającym terenie.


Rejon IV

miejscowości - Bobrowiczki, Bobrowice, Brzeście, Boleszewo, Gwiazdowo, Gwizdówko, Chomiec, Janiewice, Kwasowo, Łętowo, Rzyszczewo,Rzyszczewko, Pomiłowo, Smardzewo, Żukowo

obsługuje mł. asp. Agnieszka Cukrowska

tel. 47 78 43 534 kom 571 323 904

email: dzielnicowy.slawno4@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 4 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych ustaleń z mieszkańcami wsi podległych rejonu służbowego nr IV ustalono, iż głównym problemem jest zły stan nawierzchni  drogi pomiędzy miejscowościami Żukowo – Janiewice.  Droga ta posiada liczne ubytki co stwarza zagrożenie          w ruchu drogowym dla kierowców oraz uczestników poruszających się omawianym odcinkiem drogi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie celem wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon V

miejscowości - Borzyszkowo- Kolonia, Grzybno, Noskowo, Pątnowo, Przemysławiec, Radosław, Sławsko, Stary Kraków, Tokary, Tychowo, Warginie, Warszkowo, Warszkówko, Wrześnica, Żabno

obsługuje sierż. szt. Aleksandra Bryndal

tel. 47 78 43 535 kom. 571 323 905

email: dzielnicowy.slawno5@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 5 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak sprawowania właściwego nadzoru nad psami oraz zwierzętami domowymi przez właścicieli w miejscowości Wrześnica. Zwierzęta te przemieszczają się po terenie miejscowości Wrześnica bez jakiegokolwiek nadzoru, powodując zagrożenia w ruchu drogowym oraz niepokojąc mieszkańców. Omawiane zachowanie wynika głównie z nieznajomości przepisów regulujących trzymania zwierząt jak również ogólnie przyzwyczajenie do puszczania zwierząt domowych,, luzem”.


Rejon VI

miejscowości - Bartolino, Borkowo, Darskowo, Gorzyca, Grabowo, Kawno, Krzekoszewo, Kusice, Kusiczki, Kukułczyn, Laski, Lejkowo, Lejkówko, Niemica, Pękanino, Pięćmiechowo, Przystawy, Sulechowo, Sulechówko, Witosław, Uniedrożyn

obsługuje st. asp. Marcin Pioch

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Malechowie w każdy poniedziałek od 10:00 - 14:00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 47 78 43 536 kom. 571 323 907

email: dzielnicowy.slawno6@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 6 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami wsi oraz  mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VI ustalono, że głównym problemem w rejonie miejscowości Kusice jest stan drogi prowadzącej z miejscowości Niemica do miejscowości Kusice. Droga ta posiada liczne ubytki oraz wyrwy co stwarza realne zagrożenie dla kierujących pojazdami poruszającymi się przedmiotowym odcinkiem drogi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


Rejon VII

miejscowości - Białęciniec, Białęcino, Drzeńsko, Darskowo, Karw, Karwice, Karwiczki, Kosierzewo, Malechowo, Malechówko, Miłomyśl, Nowy Żytnik, Ostrowiec, Paproty, Paprotki, Podgórki, Sęczkowo, Święcianowo, Uniesław, Wodzisław, Zalesie, Zielenica, Żegocino

 

obsługuje st. asp. Marcin Pioch

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Malechowie w każdy poniedziałek od 10:00-14:00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 477 843 534 tel. 571 323 907

email: dzielnicowy.slawno7@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 7 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami wsi oraz  mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VII ustalono, że głównym problemem w rejonie miejscowości Paproty jest stan drogi prowadzącej przez miejscowość. Droga ta posiada liczne ubytki oraz wyrwy co stwarza realne zagrożenie dla kierujących pojazdami poruszającymi się przedmiotowym odcinkiem drogi. Ponadto nadmieniam, że w centrum wsi znajduje się świetlica wiejska, a kierujący pojazdami omijając ubytki w jezdni mogą stwarzać zagrożenie dla dzieci uczęszczających na świetlicę. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Rejon VIII

miejscowości - Marszewo, Złakowo, Górsko, Królewo, Królewko, Korlino, Łącko, Jezierzany, Jarosławiec, Rusinowo, Naćmierz, Bylica, Wszędzień, Karsino, Dzierżęcin, Kanin

 

obsługuje asp. Paweł Stokarski

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Postominie w każdy wtorek od 10:00-14:00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 477 843 538 tel. 571 323 906

email: dzielnicowy.slawno8@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 8 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych ustaleń z mieszkańcami wsi podległych rejonu służbowego nr VIII ustalono, iż głównym problemem pomiędzy miejscowościami Rusinowo a Naćmierz jest zły stan drogi. Droga ta posiada liczne ubytki oraz zły stan pobocza co stwarza zagrożenie               w ruchu drogowym dla kierowców oraz uczestników poruszających się omawianym odcinkiem drogi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie celem wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Rejon IX

miejscowości - Postomino, Wykroty, Pieńkowo, Pieńkówko, Chudaczewo, Chudaczewko, Ronino, Masłowice, Kłośnik, Tyń, Pieszcz, Pałowo, Pałówko, Staniewice, Nosalin, Wilkowice, Mazów

 

obsługuje asp. szt. Ireneusz Sikorski

Dzielnicowy pełni dyżur  w punkcie Przyjęć Interesantów w Postominie w każdy wtorek od 10:00-14:00. W pozostałe dni dzielnicowy przyjmuje po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

tel. 47 78 43 539 kom. 667 094 017

email: dzielnicowy.slawno9@sc.policja.gov.pl

Plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr 9 na okres od 01.02.2024 r. do 31.07.2024 r.

W wyniku przeprowadzonych ustaleń z mieszkańcami wsi podległych rejonu służbowego nr IX ustalono, iż głównym problemem  jest zły stan drogi w miejscowości Kłośnik . Droga ta posiada liczne ubytki oraz zły stan pobocza co stwarza zagrożenie w ruchu drogowym dla kierowców oraz uczestników poruszających się omawianym odcinkiem drogi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie celem wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.


 

Uwaga!
Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów.
Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.
W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Powrót na górę strony